+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

В Первомайську з'явилася своя маленька "Венеція" - в мікрорайоні Грензавод прорвало магістральний водовід

Муфта

У листопаді 2018 року в Первомайську з'явилася своя маленька "Венеція" - в мікрорайоні Грензавод прорвало магістральний водовід. Причина аварії - значна зношеність трубопроводу, який експлуатується з 1956-го року. У наслідок даної події, вулицями бурхливим потоком текла чиста вода. Вода бігла по вулиці вже не перший тиждень, навколо вже утворилися озера, які з кожним днем ставали все більше.

За словами керівника КП «Первомайський міський водоканал» Дмитра Малишевського, порив стався на чавунному магістральному трубопроводі діаметром 600 мм. Директор водоканалу пояснив, що заварити чавунну трубу немає технічної можливості, дозволити собі перекрити воду водоканал теж не може, тому що даний трубопровід живить більшу частину Первомайська, в тому числі лікарні, дитячі садки, школи.

Комунальники приймали тимчасові заходи щодо усунення наслідків аварії, і закуповували необхідні для ремонту водоводу ремонтні з'єднувальні муфти. Керівництво Первомайського міського водоканалу, очікувало, що необхідні для ремонту з'єднувальні муфти приїдуть в Україну в кінці листопада. Але Компанія «ВіК » надала ремонтні муфти швидше, ніж інші постачальники.

"Первомайський міський водоканал" за допомогою спеціальних з'єднувальних муфт ліквідовував аварію на головному водогоні. В ході виконання роботи була вирізана і замінена частина пошкодженого трубопроводу, який знаходиться на глибині більше 4 м, були використані дві з'єднувальні муфти Ду 600. Для монтажу «ремонтної вставки» на існуючий трубопровід. Одну з змонтованих з'єднувальних муфт надав єдиний виробник ремонтних фітингів для магістральних трубопроводів в Україні Компанія «ВіК », друга, імпортна була закуплена раніше КП« Первомайським міським водоканалом ».

На фотографії чітко видно відмінності сполучної муфти виробництва Компанії «ВіК » (муфта зліва) вона забезпечена проміжними затисками на корпусі муфти і має будівельну довжину в два рази довше, ніж коротка від іншого виробника (муфта праворуч). Дані переваги особливо важливі при ремонтних роботах, це дозволяє більш якісно, і просто встановлювати з'єднувальні муфти на магістралях, особливо при неможливості повністю перекривати воду в відремонтованому трубопроводі.

В Україні, аналогів з’єднувальних муфт, власного виробництва немає, а імпортувати іноземну продукцію може стати необґрунтовано дорогим рішенням. Компанія «ВіК » має власне виробництво з’єднувальних муфт, ремонтних хомутів та іншої продукції серед якої також фітинги та комплектуючі для зовнішнього водопроводу, виготовлені із високоякісних матеріалів, надійність котрих підтверджена відповідними документами, і виробляється за власними розробленими ТУ.