105
+38 096 60 43 000

Приймальня

Про нас

Компанія «ВіК» займає лідируючі позиції в сфері прокладки і санації (ремонту) трубопроводів. Роботи з ремонту та прокладання трубопроводів виконуються по всій території України. Ми займаємося впровадженням сучасних та ефективних технологій у сфері «Водопровід і Каналізація».

Компанія «ВіК» займається будівництвом трубопроводів з 2005 року. Також ми виробляємо широкий спектр фасонних виробів з поліетилену (відводи, переходи, трійники, втулки під фланець діаметром від 90 до 1200 мм), сталеві ремонтні муфти діаметром до 1200 мм (компенсаційні муфти, обтискні муфти, з’єднувальні муфти), нестандартні вироби для потреб водопровідно-каналізаційного господарства.

 • Сертифікат

Ми пропонуємо

Повний спектр послуг

Повний спектр послуг від обстеження до введення в експлуатацію та обслуговування об’єктів різної складності

Нестандартні рішення

Комплектацію замовника матеріалами, в тому числі - власного виробництва

Індивідуальний підхід

Сучасні та іноваційні технології

Наші досягнення

 •  

  Найширший спектр безтраншейних технологій в Україні, в тому числі горизонтально-спрямоване буріння, використання гідромашин та інші методи.

 •  

  Найширший спектр технологій відновлення і санації трубопроводів в Україні.

 •  

  Комплексний підхід до питань водопровідно-каналізаційного господарства: інженерне обстеження, проектування, будівництво та реконструкція, обслуговування, виробництво нестандартних виробів для ВКГ, комплектація об’єктів у найкоротші терміни.

 •  

  Здійснення першого проекту в Україні з будівництва ПЕ трубопроводу діаметром 1200 мм, використовуючи метод стикового зварювання (апарат George Fisher 1200).

 •  

  Єдине в Україні виробництво металевих муфт (обжимні, з’єднувальні, регулювальні) діаметром до 1200 мм. Використання муфт дозволяє ефективно проводити ремонт трубопроводів, врізання, монтаж запірної арматури.

 •  

  Єдине виробництво в Україні нестандартних ПЕ виробів для трубопроводів.