//
+380 96 604 3000

Приёмная

Разом до перемоги | Все буде Україна

Гуманітарна допомога від міжнародної благодійної організації SOLIDARITÉS INTERNATIONAL для КП ОМР «Очаків Сервіс»

В кінці лютого 2022 року росія почала збройний наступ на Україну. Відтоді велика частина інфраструктури країни була зруйнована авіа ударами та наземними боями. Багато будинків було знищено, лікарні переповнені, а мережі водопостачання, електрики та газу серйозно постраждали або зруйновані вщент. Доступ до води та каналізації є важливим елементом коли мова заходить про підвищення стійкості населення до наслідків бойових дій. Багатогалузева допомога від міжнародних благодійних організацій на потреби українців надходить в різному вигляді, комплектуючі для відновлення трубопроводів в тому числі.

Сучасний ринок комплектуючих для трубопроводів такий різноманітний, що Замовнику іноді важко зробити правильний вибір- якому виробнику віддати перевагу. Обмеження бюджету та термінів схиляє споживачів до купівлі імпортованої продукції не беручи до уваги якість та практичність виробу. Ремонтні муфти закордонного виробництва мають замалу будівельну довжину, що значно ускладнює процес її монтажу на трубу (особливо на великих діаметрах). Також виробники вказують діапазон зовнішнього діаметру труби з перепадом в 30-40 мм, що по факту не відповідає дійсності. Розглянемо ситуацію на прикладі муфти ремонтної Ду 150 з діапазоном 158-182 мм, виходячи з цього вона мала би обтискати сталеву трубу зовнішнім діаметром 159 мм, але в реальності не фіксується і не герметизує з’єднання. Замовник змушений підганяти зовнішній діаметр труби під муфту підручними матеріалами, бо зазвичай ці вироби використовують в аварійних ситуаціях коли немає часу на пошук альтернативи.

Представники французької неурядової гуманітарної організації SOLIDARITÉS

INTERNATIONAL, яка допомагає забезпечити доступ постраждалого населення до безпечної питної води шляхом відновлення пошкоджених водопровідних мереж, звернулись до нас із запитом на муфти з’єднувальні та обтискні Ду 500 в кількості 40 штук для КП ОМР «Очаків Сервіс» м. Очаків. Ситуація в місті критична, діяти потрібно було швидко- на виробництво та доставку ми мали 6 тижнів, що в штатному режимі роботи це не менше 9 тижнів.

            Процес виробництва трудомісткий та затратний по часу, оскільки він включає низку етапів:

  • Отримання від Замовника вхідних даних на основі, яких готується креслення виробу та погодження його із Замовником
  • Розрахунок та закупівля матеріалів
  • Заготовка металу та резини
  • Збірка муфт
  • Механічна обробка
  • Підготовка під фарбування та фарбування епоксидним напиленням (порошкова фарба)
  • Збірка виробу з кріпленнями
  • Випробовування герметичності корпусу муфти
  • Передача муфт з виробництва на склад

На фото представлена продукція в процесі виробництва та в готовому вигляді  

  

Муфта обтискна Ду 500 на етапі виробництва

 

  

Муфта обтискна Ду 500 готова до відвантаження

 

 

Муфта з’єднувальна  Ду 500 на етапі виробництва

 

 

Муфта з’єднувальна Ду 500 готова до відвантаження

Від дати підписання договору 04.05.2023 року до доставки в м. Очаків 09.06.2023 року минуло 5 тижнів. Працівники КП ОМР « Очаків- Сервіс» були приємно здивовані швидкістю виконання та якістю нашої продукції. Одразу акцентували увагу на помітній різниці в будівельній довжині наших муфт, яка складає 400 мм та імпортних довжиною в 250 мм разом зі шпилькою.

  

Процес відвантаження продукції на базі КП ОМР «Очаків- Сервіс»

 

Компанія «ВіК» постійно вдосконалюється в процесах та обладнанні, підвищує майстерність працівників, що дає достойні  результати. Надзвичайно приємно і хвилююче бути частиною таких проектів.