700
+380 67 517 7600

Диспетчер

Разом до перемоги | Все буде Україна

Оренда асенізатора

Найменуванная Марка

Технічна характеристика

Вартість 1 години

(Без ПДВ)

КО-503 ( DFA-1091) 

  • Цистерна—3,25 м3
  • Висота всмоктування-4 м
  • Маса 9895 кг

від 750 грн

Компанія «ВіК» пропонує послугу: «оренда асенізатора в Миколаєві і області». Ми маємо в своєму розпорядженні великий парк спецтехніки, яка завжди на ходу. Техніка регулярно проходить огляд, тому ми гарантуємо справність обладнання. Ви зможете орендувати транспорт за попередньою домовленістю. Для цього вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами за контактними телефонами, або ж при особистому візиті в офіс фірми. Актуальні адреси та графік роботи вказані на сайті у відповідному розділі.

Послуги асенізаторської машини


Найчастіше в приватних секторах немає каналізації і замість неї використовуються вигрібні ями. Вони потребують періодичного очищення і зливу певного обсягу відходів. В такому випадку знадобляться послуги асенізатора, який здійснить відкачування ями і потім утилізацію рідини. Робота не забирає багато часу, а її вартість залишається цілком прийнятною для більшості споживачів.

Замовити асенізаторську машину ви можете в наступних випадках:

•             при відкачування каналізацій;

•             Для очищення біотуалетів і вигрібних ям;

•             очищення септиків;

•             для відкачування води із затоплених підвалів і басейнів.

Своєчасне очищення відхожих місць - це запорука здоров'я. Адже саме там найбільше скупчення хвороботворних бактерій. Особливо часто потрібні послуги асенізаторської машини в літній період. Саме влітку найбільший ризик отримати кишкову інфекцію, та й користування громадськими біотуалетами підвищує цей ризик в кілька разів. Після завершення процедури відходи безпечно утилізуються за всіма правилами санітарних норм.

Крім того, при затопленні стоків і трубопроводів потрібна спеціальна техніка. Послуги асенізатора для відкачування каналізації в такому випадку незамінні. По-перше, видаляється вся зайва рідина, що дозволяє провести сантехнічні роботи та усунути протікання, а по-друге, це знову-таки питання гігієни та здоров'я громадян. За допомогою спеціальних систем, а саме потужного насоса і шланга впоратися з проблемою стає набагато простіше. Машина може виконувати і ряд інших функцій, наприклад, очищення колодязів, або доставка води на будь-який об'єкт (найчастіше будівельний).

Підбір транспорту для оренди


Щоб викликати асенізатора знайдеться маса причин. До його послуг вдаються не тільки приватні особи, а й підприємці. Для цього потрібна спецтехніка з різними технічними характеристиками:

•             Об `єм бака;

•             потужність насосної системи;

•             Довжина шланга;

•             наявність мулосмока.

Оренда асенізатора допоможе провести очищення невеликих ділянок, наприклад, приватну власність приватних осіб. Для більш складної роботи знадобиться потужне авто з довгим шлангом. Такі моделі підходять для видалення зливних вод з каналізаційних колодязів. Висока потужність насосної системи дозволить впоратися з проблемою швидше, а довгий шланг дістанеться до найвіддаленіших ділянок. Щоб видалити або відокремити його від рідини, потрібен мулосмок.

Ціна послуги асенізатора варіюється по ряду причин. В першу чергу вартість зростає, якщо викликають на промисловий об'єкт, де досить великий масштаб діяльності. Для приватних осіб, де необхідно тільки прочистити відхожі місця, сума буде нижче. До того ж, слід враховувати і вартість утилізації вмісту повного бака.

Чому варто звернутися до нас?


Компанія «ВіК» вже на протязі 13 років займається питанням водопостачання, проектує і розробляє проекти для проведення трубопроводів. В нашій команді працюють професійні сантехніки, механіки та інженери. З недавніх пір у нас можливо орендувати різну спецтехніку.

Замовити асенізатор,можна просто зателефонувавши по телефону диспетчеру. Вам нададуть робочий автопарк з різними характеристиками. Ціна оренди обговорюється в індивідуальному порядку, але ви можете приблизні розцінки уточнити в особистій розмові з нашим співробітником.

Вся детальна інформація вказана на сайті фірми!