156
+380 67 512 8750

Проект-менеджер
з будівництва

Разом до перемоги | Все буде Україна

Стикове зварювання ПЕ трубопроводів

Стикове зварювання ПЕ трубопроводів - це найкращий спосіб з'єднання труб, що обумовлено швидким виконанням робіт і низькими фінансовими витратами. Компанія «ВіК» вже на протязі багатьох років успішно застосовують цю технологію при монтажі трубопроводів. Всі роботи виконуються висококласними фахівцями в найкоротші терміни.

Переваги та недоліки технології
 

Поліетиленові і пластикові труби - один з найпоширеніших і затребуваних матеріалів в сфері сучасного будівництва. Це ідеальний варіант для монтажу водопроводів і газопроводів, щоб домовлено унікальними властивостями сировини. Однак основну роль в процесі монтажу грає не тільки якість сировини, але і спосіб кріплення деталей між собою. Одним з найпопулярніших і не дуже витратних способів цільного з'єднання елементів є стикове зварювання. Завдяки цій прогресивній методиці можна легко укладати комунікації будь-якої конфігурації і рівня складності. Трубопроводи, з'єднані таким чином, мають високу міцність і ідеальну якість. Стикове зварювання поліетиленових труб має такі переваги:

 • відсутність необхідності в залученні великої кількості людей і техніки. Для виконання робіт досить двох-трьох чоловік;
 • відсутність необхідності в термообробці і підготовці кромок;
 • висока ефективність;
 • мінімальний рівень хімічної і фізичної неоднорідності;
 • економія часу - з'єднання елементів в стик виконується дуже швидко;
 • скорочення витрат на монтаж.

Серед мінусів стикового зварювання труб можна відзначити:

 • необхідність великої робочої площі;
 • неможливість з'єднання елементів різної товщини.

Стикове контактне зварювання дозволяє з максимальною точністю скріпити кінці труби без використання фітингів. При цьому шов має таку ж монолітність і точність, як і сама труба. Така технологія надає можливість скріплювати досить великі діаметри.
 

Особливості виконання робіт
 

Стикове зварювання ПЕ трубопроводів це легка і складна технологія одночасно. Для її виконання потрібно спеціальне оснащення і кваліфікація. Однак завдяки тому, що методика продумана до найменших деталей, процес монтажу в певних ситуаціях можна виконувати самостійно. Суть технології полягає в закріпленні нагрітих до клейкого стану заготовок, з використанням спеціального обладнання. Про якісний результат говорять міцні і цільні шви, а також відповідність мережі труб необхідній формі.

Стикове зварювання ПНД виконується за такою схемою:

 • проведення підготовчих робіт. Робиться обрізка, знежирення і очищення всіх стиків;
 • монтаж, і фіксація деталей спеціальними защепками;
 • розведення заготовок на дистанцію, необхідну для розміщення нагрівального пристрою;
 • проведення контролю точності сходження з'єднуваних частин. На цьому етапі вкрай важливо звернути увагу на розмір зазорів з'єднуваних труб;
 • нагрівання і зварювання. Робота виконується під тиском, яке відповідає площі і поверхні труб;
 • вимикання нагрівального пристрою і з'єднання розплавлених торців. Вироби вдавлюються один в одного і фіксуються в такій позиції до повного застигання. В результаті, матеріал обох конструкцій взаємно проникає один в одного і утворює єдиний цільний виріб.

Досвід наших фахівців і застосування сертифікованого якісного обладнання дозволяє нам на високому рівні виконувати всі необхідні роботи. Ціна стикового зварювання залежить від матеріалу трубопроводу і обсягу виконання робіт. Ми застосовуємо гнучкий підхід у вирішенні будь-яких поставлених завдань. Встановлюємо персональний підхід до кожного клієнта, що дозволяє по максимуму задовольняти всі його запити. Щоб почати співпрацю з нашою компанією, просто зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв'язку. Ми передзвонимо вам в найзручніший час і обговоримо всі деталі та нюанси.