+380 512 60 43 00

Приймальня

Написать нам

Хомути ремонтні

Призначення

Призначені для герметизації пошкоджень на трубопроводах, а також для з’єднання трубопроводів між собою. Призначені для стальних труб, труб з міді, чавунних, поліетиленових, полівінілхлоридних та труб з фіброцементу.

 

Технічні характеристики ремонтних хомутів

● Призначені для герметизації отворів, тріщин та пористих місць в водопроводах.

● Виготовлені з нержавіючої сталі Хром/Нікель 18/10, що дозволяє використовувати їх для швидкого та надійного ремонту пошкоджених трубопроводів.

● Елемент кріплення (шпилька) приєднаний до корпусу хомута методом аргонового зварювання, фіксуючий захват зостається рухомим відносно шпильок. Тому немає необхідності розбирати елементи конструкції на окремі частини, що скорочує час монтажу. Окрім того не виникає небезпека загубити окремі деталі під час монтажу.

● Ремонтні хомути мають монтажні пази, за допомогою яких виконується рівномірний розподіл тиску на поверхню гумового ущільнення.

● Шпильки та гайки мають різьбу М-14  та мають захисні ковпаки, що забезпечує їх тривалу експлуатацію.

● Направляючі гайки разом з шайбами позиціонують опорну планку для затягування хомута.

● Діапазон діаметрів використання хомута нанесена на його корпусі методом тиснення, який забезпечує чітке та довговічне зображення.

● Ущільнююча прокладка виконана з каучуку та має вафельну структуру відповідно до вимог для синтетичних матеріалів, які вступають в контакт з водою. Ущільнення належним чином закріплено безпосередньо на хомуті.

● Якість гарантується постійними тестами.

 

Тиск

 Допустимий тиск залежить від матеріалу та зовнішнього діаметру труб, ступеню пошкодження.

 Робочий тиск 1,0 МПа.