160
+380 67 512 8750

Проект-менеджер
з будівництва

Разом до перемоги | Все буде Україна

Гідродинамічне очищення трубопроводів

Зважаючи на сучасний ритм життя та невтішний стан міських комунікацій, досить часто виникають аварійні ситуації в роботі мереж водопостачання та водовідведення підприємств або будинків. Під час роботи гідродинамічної установки відбувається руйнування різного роду відкладень з одночасним їх видаленням з труби за допомогою струменів води, які подаються установкою із спеціальними насадками для різних видів засмічення.

Метод гідродинамічного очищення
 

 Компанія «ВіК» використовує найсучасніше обладнання для прочищення зовнішніх каналізаційних систем. Принцип роботи ґрунтується на реактивній силі. Робочим інструментом є водяний струмінь, який подається під тиском тиском до 200 бар через гідродинамічну насадку.

насадки для гідродинамічного очищення модель гідродинамічного очищення

 Гідравлічна головка під впливом реактивної сили води спрямовується вздовж по трубі на максимальну довжину до 100 м. Після проходження по трубі, за допомогою лебідки, повертається назад, здійснюючи повторне очищення. При зворотному русі по трубі насадка виштовхує перед собою забруднення будь-якої щільності.

 Керування установкою здійснює оператор, який регулює швидкість проходження головки та тиск високошвидкісного струменя. В залежності від проблеми, яка має бути вирішена, оператор має можливість вибрати одну з програм, що спеціально розроблені для конкретних забруднень.

схема гідроочищення труби

Призначення:
 

  •  очищення трубопроводів, теплообмінників, резервуарів різного призначення;
  •  промивка компресорних труб у нафтовій та газовій промисловості;
  •  видалення з твердої поверхні ртуті, мінеральних покриттів, бітуму, тощо.

 

Переваги гідродинамічного очищення:

  • максимально швидке очищення від сміття та харчових відходів, жирових відкладень, бітуму, мазуту та олії, мінеральних покриттів, піску, каміння, деревини та коріння, іржі та інших видів забруднення;
  •  найбільш ефективне відновлення пропускної здатності трубопроводів;
  •  можливість очищення важкодоступних ділянок;
  •  висока продуктивність, технологічна простота і зменшення витрат;
  •  екологічність та безпека для навколишнього середовища

 

Регулярно здійснюючи гідродинамічне очищення труб, можна звести нанівець ризик виникнення наростання відкладень у трубі.