+380 67 514 3850

Відділ продажу

Разом до перемоги | Все буде Україна
Написать нам

Хомути врізні

Призначення

Врізний хомут застосовується при необхідності врізки трубопроводу. Призначений для використання в мережах поліетиленових і ПВХ трубопроводів холодного водопостачання. Монтаж здійснюється як під час прокладання нової магістралі, так і при врізці в уже існуючий трубопровід. Даний тип хомутів є одним з найбільш сучасних видів арматури.

 

Технічні характеристики

● Конструкція пристрою являє собою дві деталі, одна з яких оснащена відведенням з фланцем відповідного умовного проходу. Установка аксесуара на магістраль і монтаж проводиться за допомогою болтів. Завдяки своїм конструктивним особливостям використання врізного хомута забезпечує герметичність системі, захищаючи трубу від перевантаження.

● Хомут виготовлений із сталі марки Ст 3сп., З епоксидним напиленням (порошковою фарбою), в якості ущільнювача застосовується гума. Даний матеріал придатний для питного водопроводу. Гайки і шайби оцинковані.

● Фланцеве з'єднання - ГОСТ 12820-80
особливості:

1. міцна конструкція зі сталі з епоксидним порошковим покриттям

2. не деформує трубу

3. отвір врізки забезпечується гумовим ущільненням

● Можливе виробництво врізних хомутів фланцевого та різьбового приєднання, при необхідності виготовляються хомути для врізки в трубопровід виготовлений з будь-яких матеріалів під необхідний розмір зовнішнього діаметра труб (чавун, сталь, бетон і.т.д.).

 

Тиск

Врізний хомут фланцевий застосовується в системах холодного водопостачання з робочим тиском до 1,6 МПа. Виріб використовується в пластикових трубопроводах і має фланцеве приєднання.