697
+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

Статті

Нестандартне виробництво «ВiК», 2023

Нестандартна продукція компанії «ВiК» у 2023 році

Гуманітарна допомога від міжнародної благодійної організації SOLIDARITÉS INTERNATIONAL для КП ОМР «Очаків Сервіс»

В кінці лютого 2022 року росія почала збройний наступ на Україну. Відтоді велика частина інфраструктури країни була зруйнована авіа ударами та наземними боями. Багато будинків було знищено, лікарні переповнені, а мережі водопостачання, електрики та газу серйозно постраждали або зруйновані вщент. Доступ до води та каналізації є важливим елементом коли мова заходить про підвищення стійкості населення до наслідків бойових дій. Багатогалузева допомога від міжнародних благодійних організацій на потреби українців надходить в різному вигляді, комплектуючі для відновлення трубопроводів в тому числі.

У Варварівку прийшла вода

У Миколаєві реалізовано масштабний інфраструктурний проєкт, який забезпечить питною водою мікрорайон Варварівка. В подальшому, до централізованого водопостачання будуть під’єднані мікрорайони Велика Корениха та Мала Корениха.

 

Просте рішення не простої проблеми

Основну частину підвідних трубопроводів в полях України складають труби та агрегати, які будувалися ще за радянських часів. Тому не дивно, що сьогодні вони в плачевному стані. Саме з такою проблемою до нас звернулися.

Історія однієї закупівлі, "ВіК" не здається

З 2017 року наша компанія веде активну боротьбу за проведення робіт з реконструкції дюкеру в мкр. Соляні через річку Інгул м. Миколаїв, в процесі якої нам, як учаснику, доводиться стикатися з дискримінацією, а також не об’єктивною оцінкою з боку замовника.
 
З першого тендеру ми не дозволили втратити 6,5 млн гривень для Миколаєва. В останньому тендері нас повинні були визнати переможцем (так і не знайшли навіть зайву кому), але Замовник скасував тендер, аргументуючи відсутністю фінансування!!!
Історію боротьби в розрізі закупівель, оголошених на вказані роботи, можна подивитися в аналітиці, наведеній нижче.

Чавунні фітинги: великі проблеми великих діаметрів

Неможливо собі уявити сучасну трубопровідну систему без з’єднувальних фітингів різних модифікацій, видів і типів.

Для з'єднання трубних систем великих діаметрів найчастіше використовуються чавунні фітинги. 

Про підставки під пожежні гідранти

Сучасний ринок інсталяційних систем, трубопровідної і запірної арматури такий великий, що іноді споживачеві навіть важко зробити свій вибір - кому з виробників віддати перевагу, у кого придбати товар і бути спокійним, що це саме те, що потрібно в даний момент. Але на жаль...

Актуально для ОТГ

На даний час в Україні активно створюються Об’єднані Територіальні Громади (ОТГ), багато з них не мають свого достатнього бюджету для вирішення всіх проблем громади.

Мабуть найбільша проблема у селах, з якою стикаються молоді громади – це відсутність ПИТНОЇ ВОДИ в регіоні...

Вірш

Мы на помощь приходим к людям,
И, как доктор артерии лечит,
Мы заменим сосуды-трубы
И сердцу города станет легче...

 

Якість продукції… Чи очікуються зміни?

Якість – сукупність ознак, які обумовлюють придатність виробу відповідати певним потребам для використання його за прямим призначенням. Якість продукції, що поставляється визначається державними стандартами – ГОСТами, тобто затвердженими урядом показниками якості відповідної продукції. При відсутності ГОСТ якість продукції визначається технічними умовами - ТУ.