677
+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

Всі новини

05 жовтня 2023

Мільярдний розпил по вертикалі Кіма

Миколаївська ОДА прямо зараз тендерить 1,05 млрд грн на реконструкцію водогону з завищенням цін будматеріалів у 2-3 рази.

11 травня 2023

По-новітньому: в Корабельному міняють підземні труби водопроводу безтраншейним способом

В Корабельному районі міста Миколаєва (біля будинку по проспекту Корабелів, 20/3) проходять ремонтні роботи по заміні підземного трубопроводу, що виконуються ТОВ “ВіК Технології” – підрядною організацією “Миколаївводоканалу”. 

07 березня 2023

Компанія "ВіК" - комплекс робіт для стабілізації водопостачання Миколаєва, 2022

Після того, як у квітні російські окупанти зруйнували ділянку водогону Дніпро-Миколаїв - місто залишилось без води. До того часу підприємство займалось тільки допомогою в обороні міста: будували укріплення та блокпости для військових, допомагали розбирати завали після ракетних ударів, допомагали військовим та співпрацювали з волонтерами.

11 лютого 2022

Тривають роботи з реконструкції самопливного каналізаційного колектору по вул. Айвазовського від вул. Самойловича до КНС № 17.

Бетонний колектор ду 800 мм експлуатується більше 40 років та обслуговує майже весь Корабельний район міста, не враховуючи саморобних вигрібних ям приватного сектору. Існуючий колектор частково зруйнований від впливу агресивних газів (газова корозія) та втратив пропускну здатність майже на 90 %.
 

07 вересня 2021

Розпочались роботи по ремонту колектора по вул. Флотська

Учора, 6 вересня, Компанія "ВіК" розпочала роботи по заміні аварійного колектору по вул. Флотська.
Були проведені підготовчі роботи з узгодження мереж, які проходять поруч з колектором.

01 вересня 2021

Спростування висновків Держаудит служби

  В мережі інтернет на сайті nikcenter.org поширена інформація, про те, що за даними висновків Управління Південного офісу Держаудит служби Миколаївської області по об’єкту: «Нове будівництво дюкеру через річку Південний Буг та магістральних мереж водопостачання мікрорайону Варварівка у м. Миколаєві.», ТОВ «ВіК ТЕХНОЛОГІЇ» безпідставно включено у кошторис виконання робіт по укладанню трубопроводу довжиною 2,8 км на суму 475 тис. грн. та вартість самих труб на суму 13 млн.146 тис. грн. та інші порушення на суму 306,68 тис. грн. Зазначені висновки Держаудит служби є не зрозумілими та дивними для ТОВ «ВіК ТЕХНОЛОГІЇ»

07 липня 2021

Компанія ВіК прийняла участь у RACE NATION

У суботу третього липня у Миколаєві відбувся забіг «RACE NATION» - унікальний всеукраїнський проект, що являє собою біг з перешкодами. Гонки RACE NATION проводяться у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, ГК Буковелі, та вперше в Миколаєві. Компанія "ВіК", підтримуючи спорт у Миколаєві, не тільки виступала одним із спонсорів та усіляко допомагала в організації заходу, а й  прийняла безпосередню участь у змаганні.

07 квітня 2021

КБУ 10 років від дня заснування. Що зроблено

5 квітня 2011 р. Українська Будівельна Асоціація (УБА), Будівельна Палата України та «Всеукраїнська Спілка Виробників Будматеріалів» на Установчих зборах -  одностайно проголосували за створення Конфедерації будівельників України, що об'єднала більш ніж 700 будівельних компаній і профільних об'єднань.

01 квітня 2021

Точки зору учасників засідання «круглого столу» на тему «Реформування системи архітектурно-будівельного контролю в Україні»

29.03 березня відбулося засідання «круглого столу» на тему «Реформування системи архітектурно-будівельного контролю в Україні», організатором якого був Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування спільно з Мінрегіон, Конфедерацією будівельників України, асоціаціями органів місцевого самоврядування.

22 березня 2021

При будівництві колектора штрафують за відкритий проїзд по проспекту

У Миколаєві ведеться масштабна робота з оновлення мереж водопостачання та каналізації завдяки фінансуванню європейських інституцій. Масштабні роботи раніше розгорнулися на вул. Чкалова, а зараз перемістилися на вул. Малу Морську, через пр. Центральний і далі до історичного центру міста. Однак Компанія «ВіК», що виконує роботу, неодноразово почала отримувати штраф ... через відкриття проспекту для проїзду транспорту.

11 лютого 2021

Заміна засувок по пр. Центральний - вул. Мала Морська

У вівторок, 9 лютого, в Миколаєві «водоканал», як найшвидше виконав роботи по заміні засувок водопроводу по пр. Центральний - вул. Мала Морська, швидкість монтажу вдалося забезпечити за допомогою муфти обжимной, виробництва Компанії «ВіК».

18 січня 2021

Увага! Шахраї - Мамонтов Андрій Ігорович

У 2016 році, через спільного знайомого, засновнику ТОВ «ВіК ТЕХНОЛОГІЇ» довелося познайомитись з Мамонтовим Андрієм Ігоровичем. Він (Мамонтов А.І.)  зарекомендував себе як серйозну ділову людину, з досвідом та обізнаністю. В подальшому....

20 листопада 2020

Олександр Жак став гостем програми "Діалог"

Керівник компании "ВиК" Олександр Жак, яка займається будівництвом дюкера в Варварівку,
прийняв участь на каналі телекомпанії "Март" в передачі «Діалог» в якості гостя.

06 листопада 2020

Фонтан у центрі Варварівки

І це не фантастика, а демонстрація вдалої реалізації складного проекту. Вчора, 05.11.2020, керівник Компанії ВіК - Олександр Жак разом з міським головою - Олександром Сєнкевичем, відкрили маленький кран, що приніс великі зміни до життя мешканців мікрорайону. Будівництво дюкеру методом спрямованого буріння під річкою Південний Буг не тільки має наглядні результати, а й виходить на заключний етап. 

04 вересня 2020

У Миколаєві розпочався наступний етап будівництва дюкера

Станом на серпень 2020 року в Миколаєві триває будівництво дюкеру через річку Південний Буг, який принесе централізоване водопостачання жителям мікрорайону Варварівка. Наймасштабніший проект міста у сфері водопостачання, що має забезпечити питною водою майже 20 тис. людей. Цей проект розпочатий ще в вересні минулого року, підходить до свого завершення в цьому році

06 квітня 2020

Компанії «ВіК» 15 років.

Що ж, друзі! Компанії «ВіК» 15 років. Це приємна серцю та вагома для бізнесу цифра.
Сьогодні ми щиро вітаємо колег та партнерів. Кожен, хто торкнувся нашої компанії зробив її краще.

 

11 березня 2020

Ремонт водопроводу по вулиці Архітектора Старова

«Зараз ніхто не чеканить, 21 століття! «ВіКовскі» муфти ставимо, навіть не встигаєте помітити, що воду відключали, ми вже включимо ... ». Такою фразою працівники ремонтної бригади МКП «Миколаївводоканал» відповіли на питання жителя мікрорайону Північний, про тривалість ремонтних робіт на прорваному трубопроводі.

19 грудня 2019

Монтаж вузла переключення на водоводе Ду 1000 мм

За повідомленнями, 17 грудня 2019 року почалися  роботи по монтажу вузла переключення на новій гілці водогону до міста Хмельницького. Як розповідає начальник водопровідного господарства КП «Хмельницькводоканал»  

15 листопада 2019

ТОВ «ВіК ТЕХНОЛОГІЇ» будує об’єкт майже вдвічі дешевше від очікуваної вартості.

У жовтні 2018 року, відповідно до результатів тендерної закупівлі, ТОВ «ВіК ТЕХНОЛОГІЇ» було укладено договір з Квартирно-експлуатаційним відділом м. Миколаєва на виконання робіт для гарантованого забезпечення потреб оборони: «Капітальний ремонт зовнішніх мереж водовідведення в/м   № 72, м. Миколаїв».

10 жовтня 2019

Отримано дозвіл і розпочато будівельні роботи наймасштабнішого проекту міста у сфері водопостачання!

Отримано дозвіл і розпочаті будівельні роботи наймасштабнішого проекту міста у сфері водопостачання!

За 230 років існування Миколаєва, міста розташованого в гирлі річки Інгул, де вона впадає до Південного Бугу, за 65 кілометрів від Чорного моря, правий берег міста залишався без централізованого водопостачання.

18 липня 2019

Укладено контракт з ЮНІСЕФ на роботи з реконструкції мережі водопостачання

Міжнародна організація ЮНІСЕФ (надалі іменується як «ЮНІСЕФ»), міжнародна міжурядова організація, заснована Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй за Рішенням № 57(1) від 11 грудня 1946 року у якості допоміжного органа Організації Об’єднаних Націй,  співпрацюючи з Урядом України на основі Основної Угоди про Співпрацю між ЮНІСЕФ та Урядом України, 15 лютого 2019 року оголосила торги на реконструкцію мережі водопостачання по вулиці Чернишова,  від кварталу 40 будинок 8 до мікрорайону «Молодіжний», буд. 49 - Мирноград, Донецька область.

22 квітня 2019

Реконструкція водопроводу по вул. Флотська

В січні місяці компанією «ВіК» завершено проектування об’єкту «Реконструкція водогону Д=600мм по вул. Флотська від пров. Парусний до вул. Променевої, м. Миколаїв» та отримано позитивний експертний висновок.

19 квітня 2019

Реконструкція каканалізаційного колектору по вул. Потьомкінська

Компания  «ВіК» закінчила проектні роботи та отримала позитивний експертний висновок, по об’єкту «Реконструкція самопливного каналізаційного колектору по вул. Потьомкінська від вул. 1-а Воєнна до вул. Садова в м. Миколаїв»

13 лютого 2019

Проект «Нове будівництво дюкеру через річку Південний Буг та магістральних мереж водопостачання мікрорайону Варварівка у м. Миколаєві» пройшов експертизу!

Загальна вартість будівельних робіт згідно експертного висновку складає 78 388 144 грн.

Орієнтовна тривалість будівництва об’єкту складає 1,5 року.

27 грудня 2018

У Вознесенську реконструкція колектора подешевшала на 5,3 мільйона гривень

У Вознесенську завершується реконструкція колектора. Про це заявив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко 22 грудня на зустрічі з журналістами в рамках проекту «Маю силу відповідати».

26 листопада 2018

В Первомайську з'явилася своя маленька "Венеція" - в мікрорайоні Грензавод прорвало магістральний водовід

У листопаді 2018 року у наслідок аварії, вулицями бурхливим потоком текла чиста вода. Вода бігла по вулиці вже не перший тиждень, навколо вже утворилися озера, які з кожним днем ставали все більше.

20 листопада 2018

Фасилітація: спільні рішення для продуктивної роботи

Вже не перший рік наша компанія впроваджує нові технології, удосконалюється якість робіт і послуг. Колектив «ВіК» зростає і розвивається.

Щоб поліпшити взаємодію між підрозділами, розробити спільні рішення з внутрішніх комунікацій і зробити роботу колективу простіше і ефективніше пройшла фасилітаційна сесія,  на якій шукали спільну відповідь на питання «Що ми можемо зробити для поліпшення взаємодії в нашому колективі для досягнення РЕЗУЛЬТАТУ?».

22 жовтня 2018

Компанія "ВіК" виконала розробку проекту по реконструкції міської водопровідної мережі у м. Житомир

    ТОВ «ВіК Проект» виконала  розробку  проектної документації , за стадіями:  ТЕО; Проект і Робоча документація по об’єкту «Реконструкція міської водопровідної мережі на 4- х ділянках та 7-ми дюкерних переходів у м. Житомир»...

27 липня 2018

Менеджмент якості міжнародного стандарту ISO 9001

В цьому році Компанії "ВіК" виповнилося 13 років. Стабільна робота не привід зупинятися на досягнутому. Прийнято рішення впроваджувати в своїй роботі систему менеджменту якості на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001: 2015. Головне завдання даного нововведення - виявити наявні слабкі сторони і навчитися більш ефективно працювати.

05 липня 2018

Вступ в Конфедерацію будівельників України

22 червня 2018 року наша компанія приєдналась до найбільшого профільного об’єднання професійних будівельників – Конфедерації будівельників України та стала членом Ради директорів і Регіональним представником Конфедерації у Миколаївській області.

19 грудня 2017

«Вода - це головне»: в Тернівці закінчили роботи по будівництву центрального водопроводу

Голова Центрального району Миколаєва Олександр Береза ​​повідомив, що роботи з будівництва водопроводу закінчені.

 - Спільними зусиллями добили цей багаторічний проект, залишилася тільки паперова тяганина, але, я думаю, що в принципі велика частина проекту зроблена, вода запущена ... - заявив він.

10 серпня 2017

У миколаївському мікрорайоні Ялти з'явиться каналізація

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради уклала договір з ТОВ "ВіК ПРОЕКТ" (директор Олександр Жак) по виконанню проектних робіт на виготовлення проектно-кошторисної документації за об'єктом "Будівництво каналізації на території приватного житлового фонду в мкрн. Ялти"

05 липня 2017

Подяка голови Миколаївської обласної державної адміністрації

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, вагомі трудові досягнення та високі виробничі показники, відповідальне ставлення до обраної справи директору товариства з обмеженою відповідальністю «ВІК технології» Жаку Олександру Вікторовичу оголошено подяку голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

16 травня 2016

ТОВ « ВІК ТЕХНОЛОГІЇ » попереджає про шахраїв!

ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ» попереджає всіх фізичних та юридичних осіб про випадки шахрайства від імені підприємства з надання послуг перевезення. Повідомляємо, що ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ» не є перевізником. Будьте пильні, не здійснюйте переказ грошових коштів на розрахункові рахунки фізичних осіб.

24 грудня 2013

Нові стандарти СОУ з безтраншейної заміни трубопроводів методом руйнування

Повідомляємо, що 24.12.2013р. розроблені стандарти ТОВ "Центр Технологій "ВіК" по безтраншейній заміні трубопроводів методом руйнування, які узгоджені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України) (лист  №7/15-17408 від 05.11.13р.)  і затверджені в установленому порядку:

18 вересня 2013

Розробленні нові стандарти СОУ Д.2.2-33437218-001:2013

Повідомляємо, що 17.09.2013 р. розроблені стандарти ТОВ "Центр Технологій "ВіК" по прокладанню трубопроводів методом горизонтально спрямованого буріння які узгоджені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України) (лист №7/15-12910 від 16.08.13р.)  і затверджені в установленому порядку:

09 лютого 2021

Ремонт трубопроводу у суворих реаліях

         8 лютого 2021 року бригада водопровідної мережі МКП «Миколаївводоканалу» проводила аварійно-ремонтні роботи по  вулиці Лазурній. Аварійна бригада намагалась як найшвидше відремонтувати водопровідну мережу. Роботи проводились в складних умовах, при мінусовій температурі та при не можливості повного відключення водопровідної системи, що призвело до не простої ситуації.