677
+380 512 60 43 00

Приймальня

всі новини

13 лютого 2019

Проект «Нове будівництво дюкеру через річку Південний Буг та магістральних мереж водопостачання мікрорайону Варварівка у м. Миколаєві» пройшов експертизу!

Загальна вартість будівельних робіт згідно експертного висновку складає 78 388 144 грн.

Орієнтовна тривалість будівництва об’єкту складає 1,5 року.

27 грудня 2018

У Вознесенську реконструкція колектора подешевшала на 5,3 мільйона гривень

У Вознесенську завершується реконструкція колектора. Про це заявив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко 22 грудня на зустрічі з журналістами в рамках проекту «Маю силу відповідати».

26 листопада 2018

В Первомайську з'явилася своя маленька "Венеція" - в мікрорайоні Грензавод прорвало магістральний водовід

У листопаді 2018 року у наслідок аварії, вулицями бурхливим потоком текла чиста вода. Вода бігла по вулиці вже не перший тиждень, навколо вже утворилися озера, які з кожним днем ставали все більше.

20 листопада 2018

Фасилітація: спільні рішення для продуктивної роботи

Вже не перший рік наша компанія впроваджує нові технології, удосконалюється якість робіт і послуг. Колектив «ВіК» зростає і розвивається.

Щоб поліпшити взаємодію між підрозділами, розробити спільні рішення з внутрішніх комунікацій і зробити роботу колективу простіше і ефективніше пройшла фасилітаційна сесія,  на якій шукали спільну відповідь на питання «Що ми можемо зробити для поліпшення взаємодії в нашому колективі для досягнення РЕЗУЛЬТАТУ?».

22 жовтня 2018

Компанія "ВіК" виконала розробку проекту по реконструкції міської водопровідної мережі у м. Житомир

    ТОВ «ВіК Проект» виконала  розробку  проектної документації , за стадіями:  ТЕО; Проект і Робоча документація по об’єкту «Реконструкція міської водопровідної мережі на 4- х ділянках та 7-ми дюкерних переходів у м. Житомир»...

27 липня 2018

Менеджмент якості міжнародного стандарту ISO 9001

В цьому році Компанії "ВіК" виповнилося 13 років. Стабільна робота не привід зупинятися на досягнутому. Прийнято рішення впроваджувати в своїй роботі систему менеджменту якості на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001: 2015. Головне завдання даного нововведення - виявити наявні слабкі сторони і навчитися більш ефективно працювати.

05 липня 2018

Вступ в Конфедерацію будівельників України

22 червня 2018 року наша компанія приєдналась до найбільшого профільного об’єднання професійних будівельників – Конфедерації будівельників України та стала членом Ради директорів і Регіональним представником Конфедерації у Миколаївській області.

19 грудня 2017

«Вода - це головне»: в Тернівці закінчили роботи по будівництву центрального водопроводу

Голова Центрального району Миколаєва Олександр Береза ​​повідомив, що роботи з будівництва водопроводу закінчені.

 - Спільними зусиллями добили цей багаторічний проект, залишилася тільки паперова тяганина, але, я думаю, що в принципі велика частина проекту зроблена, вода запущена ... - заявив він.

10 серпня 2017

У миколаївському мікрорайоні Ялти з'явиться каналізація

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради уклала договір з ТОВ "ВіК ПРОЕКТ" (директор Олександр Жак) по виконанню проектних робіт на виготовлення проектно-кошторисної документації за об'єктом "Будівництво каналізації на території приватного житлового фонду в мкрн. Ялти"

05 липня 2017

Подяка голови Миколаївської обласної державної адміністрації

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, вагомі трудові досягнення та високі виробничі показники, відповідальне ставлення до обраної справи директору товариства з обмеженою відповідальністю «ВІК технології» Жаку Олександру Вікторовичу оголошено подяку голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

16 травня 2016

ТОВ « ВІК ТЕХНОЛОГІЇ » попереджає про шахраїв!

ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ» попереджає всіх фізичних та юридичних осіб про випадки шахрайства від імені підприємства з надання послуг перевезення. Повідомляємо, що ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ» не є перевізником. Будьте пильні, не здійснюйте переказ грошових коштів на розрахункові рахунки фізичних осіб.

24 грудня 2013

Нові стандарти СОУ з безтраншейної заміни трубопроводів методом руйнування

Повідомляємо, що 24.12.2013р. розроблені стандарти ТОВ "Центр Технологій "ВіК" по безтраншейній заміні трубопроводів методом руйнування, які узгоджені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України) (лист  №7/15-17408 від 05.11.13р.)  і затверджені в установленому порядку:

18 вересня 2013

Розробленні нові стандарти СОУ Д.2.2-33437218-001:2013

Повідомляємо, що 17.09.2013 р. розроблені стандарти ТОВ "Центр Технологій "ВіК" по прокладанню трубопроводів методом горизонтально спрямованого буріння які узгоджені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України) (лист №7/15-12910 від 16.08.13р.)  і затверджені в установленому порядку: