677
+380 512 60 43 00

Приймальня

всі новини

18 липня 2019

Укладено контракт з ЮНІСЕФ на роботи з реконструкції мережі водопостачання

Міжнародна організація ЮНІСЕФ (надалі іменується як «ЮНІСЕФ»), міжнародна міжурядова організація, заснована Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй за Рішенням № 57(1) від 11 грудня 1946 року у якості допоміжного органа Організації Об’єднаних Націй,  співпрацюючи з Урядом України на основі Основної Угоди про Співпрацю між ЮНІСЕФ та Урядом України, 15 лютого 2019 року оголосила торги на реконструкцію мережі водопостачання по вулиці Чернишова,  від кварталу 40 будинок 8 до мікрорайону «Молодіжний», буд. 49 - Мирноград, Донецька область.

22 квітня 2019

Реконструкція водопроводу по вул. Флотська

В січні місяці компанією «ВіК» завершено проектування об’єкту «Реконструкція водогону Д=600мм по вул. Флотська від пров. Парусний до вул. Променевої, м. Миколаїв» та отримано позитивний експертний висновок.

19 квітня 2019

Реконструкція каканалізаційного колектору по вул. Потьомкінська

Компания  «ВіК» закінчила проектні роботи та отримала позитивний експертний висновок, по об’єкту «Реконструкція самопливного каналізаційного колектору по вул. Потьомкінська від вул. 1-а Воєнна до вул. Садова в м. Миколаїв»

13 лютого 2019

Проект «Нове будівництво дюкеру через річку Південний Буг та магістральних мереж водопостачання мікрорайону Варварівка у м. Миколаєві» пройшов експертизу!

Загальна вартість будівельних робіт згідно експертного висновку складає 78 388 144 грн.

Орієнтовна тривалість будівництва об’єкту складає 1,5 року.

27 грудня 2018

У Вознесенську реконструкція колектора подешевшала на 5,3 мільйона гривень

У Вознесенську завершується реконструкція колектора. Про це заявив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко 22 грудня на зустрічі з журналістами в рамках проекту «Маю силу відповідати».

26 листопада 2018

В Первомайську з'явилася своя маленька "Венеція" - в мікрорайоні Грензавод прорвало магістральний водовід

У листопаді 2018 року у наслідок аварії, вулицями бурхливим потоком текла чиста вода. Вода бігла по вулиці вже не перший тиждень, навколо вже утворилися озера, які з кожним днем ставали все більше.

20 листопада 2018

Фасилітація: спільні рішення для продуктивної роботи

Вже не перший рік наша компанія впроваджує нові технології, удосконалюється якість робіт і послуг. Колектив «ВіК» зростає і розвивається.

Щоб поліпшити взаємодію між підрозділами, розробити спільні рішення з внутрішніх комунікацій і зробити роботу колективу простіше і ефективніше пройшла фасилітаційна сесія,  на якій шукали спільну відповідь на питання «Що ми можемо зробити для поліпшення взаємодії в нашому колективі для досягнення РЕЗУЛЬТАТУ?».

22 жовтня 2018

Компанія "ВіК" виконала розробку проекту по реконструкції міської водопровідної мережі у м. Житомир

    ТОВ «ВіК Проект» виконала  розробку  проектної документації , за стадіями:  ТЕО; Проект і Робоча документація по об’єкту «Реконструкція міської водопровідної мережі на 4- х ділянках та 7-ми дюкерних переходів у м. Житомир»...

27 липня 2018

Менеджмент якості міжнародного стандарту ISO 9001

В цьому році Компанії "ВіК" виповнилося 13 років. Стабільна робота не привід зупинятися на досягнутому. Прийнято рішення впроваджувати в своїй роботі систему менеджменту якості на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001: 2015. Головне завдання даного нововведення - виявити наявні слабкі сторони і навчитися більш ефективно працювати.

05 липня 2018

Вступ в Конфедерацію будівельників України

22 червня 2018 року наша компанія приєдналась до найбільшого профільного об’єднання професійних будівельників – Конфедерації будівельників України та стала членом Ради директорів і Регіональним представником Конфедерації у Миколаївській області.

19 грудня 2017

«Вода - це головне»: в Тернівці закінчили роботи по будівництву центрального водопроводу

Голова Центрального району Миколаєва Олександр Береза ​​повідомив, що роботи з будівництва водопроводу закінчені.

 - Спільними зусиллями добили цей багаторічний проект, залишилася тільки паперова тяганина, але, я думаю, що в принципі велика частина проекту зроблена, вода запущена ... - заявив він.

10 серпня 2017

У миколаївському мікрорайоні Ялти з'явиться каналізація

Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради уклала договір з ТОВ "ВіК ПРОЕКТ" (директор Олександр Жак) по виконанню проектних робіт на виготовлення проектно-кошторисної документації за об'єктом "Будівництво каналізації на території приватного житлового фонду в мкрн. Ялти"

05 липня 2017

Подяка голови Миколаївської обласної державної адміністрації

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, вагомі трудові досягнення та високі виробничі показники, відповідальне ставлення до обраної справи директору товариства з обмеженою відповідальністю «ВІК технології» Жаку Олександру Вікторовичу оголошено подяку голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

16 травня 2016

ТОВ « ВІК ТЕХНОЛОГІЇ » попереджає про шахраїв!

ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ» попереджає всіх фізичних та юридичних осіб про випадки шахрайства від імені підприємства з надання послуг перевезення. Повідомляємо, що ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ» не є перевізником. Будьте пильні, не здійснюйте переказ грошових коштів на розрахункові рахунки фізичних осіб.

24 грудня 2013

Нові стандарти СОУ з безтраншейної заміни трубопроводів методом руйнування

Повідомляємо, що 24.12.2013р. розроблені стандарти ТОВ "Центр Технологій "ВіК" по безтраншейній заміні трубопроводів методом руйнування, які узгоджені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України) (лист  №7/15-17408 від 05.11.13р.)  і затверджені в установленому порядку:

18 вересня 2013

Розробленні нові стандарти СОУ Д.2.2-33437218-001:2013

Повідомляємо, що 17.09.2013 р. розроблені стандарти ТОВ "Центр Технологій "ВіК" по прокладанню трубопроводів методом горизонтально спрямованого буріння які узгоджені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України) (лист №7/15-12910 від 16.08.13р.)  і затверджені в установленому порядку: