675
+380 67 512 8750

Проект-менеджер
з проектування

Разом до перемоги | Все буде Україна

Проектування водопроводу та трубопроводів

Проектно-конструкторський підрозділ компанії - ТОВ "ВіК Проект" надає послуги у сфері проектування зовнішніх інженерних мереж та споруд водопостачання, водовідведення (каналізації), зрошувальних систем. Ціль нашої компанії – надання кваліфікованих інжинірингових послуг, бути провідною компанією у галузі будівництва та проектування інженерних мереж в Україні. Головні наші досягнення – висококваліфікований персонал провідних, досвідчених інженерів - проектувальників, постійні замовники, велика кількість реалізації запроектованих об’єктів, досвід роботи з іноземними інвестиціями. В залежності від потреб Замовника компанія «ВіК» формує індивідуальну систему  реалізації об’єкту в цілому ще на стадії проектування. ТОВ "ВіК Проект" чітко збалансовує техніко-економічні показники, що дає можливість якісно та без додаткових витрат побудувати об’єкт будь-якої складності.

Проектна група нашої компанії розробляє проекти:

Проектно конструкторський відділ компанії «ВіК» розробляє проектну документацію по новому будівництву, реконструкції та капітального ремонту:

 

Також наша компанія надає додаткові інжинірингові послуги:

  • авторського нагляду;
  • розробка розділу "Оцінка впливу на навколишнє середовище" (ОВНС) у складі проектної документації та супроводження під час проходження експертизи;
  • юридичне супроводження об’єктів (підготовка повідомлення чи декларації про початок виконання будівельних робіт в інспекції ДАБІ Україна, підготовка декларації про готовність об’єкта до експлуатації, вирішення нестандартних юридичних питань та надання юридичних консультацій нашим клієнтам).