702
+380 67 517 7600

Диспетчер

Разом до перемоги | Все буде Україна

Оренда самоскида

Найменуванная Марка

Технічна характеристика

Вартість 1 години

(Без ПДВ)

Камаз 65115 самоскид

Самоскиди

  • Грузопід'ємність-15тн
  • Об'єм кузова-15м3
  • Маса 24800 кг

620,00 грн./час

45,00 грн.км

Більшість будівельних робіт не обходяться без участі спеціальної техніки. Оренда самоскида в Миколаєві і області - досить популярна послуга. Компанія «ВіК» готова надати в цьому сприяння приватним та юридичним особам. В наявності великий вибір машин з різними показниками вантажопідйомності. Вартість обговорюється в індивідуальному порядку і залежить від тривалості експлуатації техніки. Щоб уточнити розцінки і інші подробиці, звертайтеся до диспетчерам за контактними телефонами. Вони вказані на сайті у відповідному розділі.

Чому вигідно орендувати спецтранспорт?


У будівництві дуже багато статей витрат, тому підприємці намагаються їх максимально скорочувати. Спецтехніка - самоскиди - вважаються найбільш затребуваними в такому роді діяльності. З їх допомогою здійснюється великий спектр будівельних робіт:

•      Транспортування будматеріалів;

•      Перевезення піску і щебеню;

•      інші види сипучих матеріалів, які доцільно перевозити в автомобільному кузові.

Утримувати такий автомобіль не завжди буває вигідно. Адже він потребує постійного техогляді, заміни запчастин і експлуатації в повному обсязі, та й вартість такого транспорту досить висока, що не завжди буває раціонально в сучасних реаліях бізнесу.

В такому випадку, замовити самоскид буде найбільш оптимальним рішенням. В першу чергу, це значно економить фінанси, які потім можна пустити на більш вигідні потреби. До того ж, не потрібна додаткова ставка водія, адже найманий працівник обійдеться дешевше. Не потрібно буде купувати кілька одиниць авто. Адже у кожної моделі свої технічні параметри і вантажопідйомність, тому необхідно мати в арсеналі варіанти на всі випадки. У разі ж оренди потрібно лише вказати тип і обсяг робіт, а наші співробітники підберуть необхідне обладнання.

Оренда самоскида погодинна, але можна завжди додатково продовжити час, якщо процес затягнувся або погодні умови підвели. Можливі й інші варіанти, які обговорюються в індивідуальному порядку.

Чому варто звернутися до нас?


Як було вже сказано, послуги самоскида обійдуться дешевше, ніж придбання власного транспорту. Всі авто знаходяться в справному стані. Вони регулярно оглядаються механіками, змінюються зношені запчастини, заправляються паливом. Загалом, ви отримуєте повністю готову до робочого процесу техніку.

Машини здатні перевозити різноманітний вантаж. Найчастіше це сипучі будматеріали (пісок, щебінь і так далі). Моделі мають різну тоннажність. Ви вказуєте яку вагу потрібно доставити на будівельний майданчик, а ми підбираємо варіант.

Ціна перевезення самоскидами в Миколаївській області найбільш вигідна для наших клієнтів. Ми також пропонуємо різні акції і бонусні пропозиції, які істотно знижують витрати і економлять ваші кошти. Подробиці уточнюйте у диспетчерів.

Оренда самоскида «Камаз» здійснюється офіційно. Укладається договір, де прописуються всі основні пункти. Це допомагає повністю убезпечити усі сторони і вберегти від можливих конфліктних ситуацій. Тому співпрацювати з нашою фірмою максимально безпечно і вигідно для наших клієнтів, адже пропонується прозора політика ведення справ.

Як орендувати спецтранспорт?


Компанія «ВіК» спеціалізується на питаннях водопостачання. Вже на протязі 13-ти років активно займаємося розробкою проектів прокладки каналізації і трубопроводів різної складності. У команді працюють досвідчені інженери, механіки, сантехніки, слюсарі. Професійно консультуємо клієнтів в проблемах водопостачання об'єктів. Також випускаємо власну лінію продукції: муфти, хомути, фасонні вироби.

Так з недавніх пір у нас можна замовити послугу «Камаза» самоскида. Маємо в своєму розпорядженні робочим автомобільним парком. Подробиці, розцінки та інші умови уточнюйте по телефону або під час особистого візиту в офіс підприємства.