+380 67 517 3889

Відділ продажу

Разом до перемоги | Все буде Україна
Написать нам

Фасонні вироби з ПЕ (Cегментні фітінги)

Компанія «ВіК» пропонує придбати сегментні фітінги з поліетилену для повноцінної комплектації трубопроводу. Компетентні менеджери завжди готові допомогти з вибором відповідного варіанту. Власне виробництво фасонних виробів дозволяє нам пропонувати доступні ціни на цю групу товарів.

Основні різновиди

Фітинги з ПЕ поділяються на кілька типів:

  • литі. Виготовляються методом лиття з подальшим механічним шліфуванням. Мають підвищену стійкість до зносу, що обумовлено застосуванням поліетилену малого тиску. Деталі можуть прослужити довгий час, забезпечуючи при цьому безперебійну роботу. Не піддаються впливу агресивних хімічних засобів. Чи не окислюються, не піддаються корозії і не змінюють свій діаметр при скупченні засмічень. Застосовуються для монтажу напірних трубопроводів з поліетилену. Литі фасонні вироби з ПЕ мають різну форму і діаметр. Кріпляться до труб за допомогою зварювання, що гарантує повну герметичність і виключає ймовірність витоку. Литі деталі часто застосовуються для монтажу труб закритих газопроводів і водопроводів, які використовуються для постачання господарсько-питної води;
  • зварні. Використовуються для з'єднання труб в напірній каналізації та водопостачанні. Їх головні переваги - економічність, надійність і зручність в роботі, можливість виготовлення нестандартних відводів різних градусів (5, 10, 15, 20, 25, 35, 40 і т.д), виробництво різних переходів і трійників редукційних виготовлених методом зварювання встик . Зварні цільні конструкції зводять використання ущільнюючих елементів до мінімуму;
  • компресійні. Даний тип фітингів застосовується для під'єднання поліетиленових труб невеликого діаметра. До основних сфер використання відносяться - система поливу і розбризкування, роздача питної води. Компресійні фітинги мають міцне кріплення і не вимагають ідеального вирівнювання труб при монтажі.

Поліетилен забезпечує електрохімічний і механічну надійність готових деталей. Відводи з ПЕ (поліетиленові відводи) захищають водопроводи від проникнення вологи, і виключають пошкодження при посадці на фундамент. Вони дозволяють монтувати труби з різними розгалуженнями і поворотами. Втулки з поліетилену забезпечують високу герметичність з'єднання без застосування спеціалізованої техніки і дорогого обладнання. Фасонні частини в основному використовуються для монтажу складних інженерних комунікацій.

Існує два способи з'єднання труб і фітингів: роз'ємний і нероз'ємний. У першому випадку для монтажу не потрібно ніяких додаткових інструментів. Для розбирання з'єднання не потрібно чекати закінчення терміну експлуатації. Зробити це можна в будь-який час, не докладаючи особливих зусиль. Нероз'ємний спосіб виконується шляхом стикового або електрофузіонной (терморезисторного) зварювання. Даний вид з'єднання неможливо роз'єднати.

Вигоди співпраці з нами

Наша компанія пропонує повний цикл робіт - від створення проекту і точних розрахунків, до монтажу і пуско-наладки. Кожен виріб проходить ретельний контроль якості перед тим, як відправляється покупцеві. Пропонована нами продукція має всі необхідні документи якості. У нас завжди можна придбати недорогі і надійні комплектуючі. Ми маємо власну складську базу запчастин, що дозволяє нам пропонувати прийнятні ціни на реалізовану продукцію. Завжди готові надати кожному покупцеві будь-яку партію товару і здійснити швидку доставку в будь-який регіон України. Надаємо довготривалу гарантію на всі товари.

Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного покупця. Постійним клієнтам і оптовим закупникам гарантуємо вигідні знижки. Компетентні менеджери в будь-який момент готові допомогти з вибором потрібних деталей та надати вичерпну інформацію про обраний товар. У складі нашої команди працюють тільки високопрофесійні кадри, які з легкістю вирішують всі поставлені завдання. Ми завжди готові допомогти знайти клієнта комплексне рішення будь-якого питання. Наші головні переваги - якість, оперативність і надійність.

Щоб замовити фасонні вироби для трубопроводів, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом. При наявності товару на складі він буде оперативно доставлений вам в найкоротші терміни.