150
+380 512 60 43 00

Приймальня

Безтраншейна заміна труб методом руйнування

Гідромашини використовуються Компанією "ВіК" як для реконструкції трубопроводів методом руйнування, так і в якості одного з безтраншейних методів прокладки нових трубопроводів. Область застосування методу руйнування: для систем безнапірних і напірних трубопроводів.

Матеріал старих труб - сталь, бетон, залізобетон і чавун, а нова труба виготовлена з поліетилену. Спосіб дозволяє проводити санацію вже прокладених трубопроводів, а також прокладати нові трубопроводи під автомобільними шляхами і залізницями.

При реконструкції зношеного трубопроводу методом руйнування тривалість однієї проходки при необхідності може бути до 150 метрів. Труба, яку санують, розрізається навпіл ножем головки, а гідромашина протягує нову трубу всередині старої. Після цього труби, прокладені з використанням гідромашин, з'єднуються зварюванням встик або за допомогою різьби.

Для виконання робіт з реконструкції трубопроводу методом руйнування досить бригади з трьох чоловік. Роботи можна проводити в будь-яких грунтах, крім грунтів, що складаються більш ніж на 50% з каменів.
використання гідромашин - метод руйнування

  1. Робочий котлован.
  2. Допоміжні котловани.
  3. Силовий агрегат.
  4. Штанги збірні.
  5. Головка, що комбінується.
  6. Нова труба.