+380 512 60 43 00

Приймальня

Статті

Якість продукції… Чи очікуються зміни?

Якість – сукупність ознак, які обумовлюють придатність виробу відповідати певним потребам для використання його за прямим призначенням. Якість продукції, що поставляється визначається державними стандартами – ГОСТами, тобто затвердженими урядом показниками якості відповідної продукції. При відсутності ГОСТ якість продукції визначається технічними умовами - ТУ.

Вірш

Мы на помощь приходим к людям,
И, как доктор артерии лечит,
Мы заменим сосуды-трубы
И сердцу города станет легче...

 

Актуально для ОТГ

На даний час в Україні активно створюються Об’єднані Територіальні Громади (ОТГ), багато з них не мають свого достатнього бюджету для вирішення всіх проблем громади.

Мабуть найбільша проблема у селах, з якою стикаються молоді громади – це відсутність ПИТНОЇ ВОДИ в регіоні!  Водночас, Мінрегіонбуд затвердив Порядок відбору проектів, спрямованих на реалізацію завдань і заходів щодо виконання загальнодержавної цільової Програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки. Зазначена Програма, при наявності затвердженої проектно-кошторисної документації (саме на реконструкцію та нове будівництво очисних споруд чи магістральних водоводів для забезпечення населення питною водою) та маючи у місцевому бюджеті 10% від загальної суми проекту, передбачає можливість отримання державної субвенції у розмірі 90%!

}