159
+380 67 512 8750

Проект-менеджер
з будівництва

Разом до перемоги | Все буде Україна

Екструзійне зварювання

Екструзійне зварювання - це найнадійніший спосіб з'єднання термопластів. Від цієї технології залежить міцність і зовнішній вигляд готової конструкції. Компанія «ВіК» в своїй роботі використовує висококласне обладнання від всесвітньо відомих виробників, що забезпечує високоякісні результати.

Переваги екструзійного зварювання
 

Екструзійне зварювання поліетиленових труб має такі переваги:

 • показник міцності становить 80%;
 • можливість скріплення деталей великої товщини;
 • висока ефективність;
 • мінімальне залучення людського фактора.

Сварка листового поліпропілену екструдером вимагає високої кваліфікації зварників. Даний вид зварювання застосовується, як правило, для поліетилену низького тиску. Скріплення виробів за допомогою теплих присадних матеріалів успішно заміняє зварювання нагрітим газом. Така технологія має широке поширення, що обумовлено її простотою, результативністю, високою якістю швів і широкими технологічними можливостями.
 

Технологія виконання
 

Екструзійне зварювання поліетилену виконується із застосуванням пристосування для прогріву повітря (термофен) і екструдера. Останній запускається за допомогою електромотора. Сорочка агрегату підігрівається теплим повітрям або електричними приладами. Поступаючий присадний матеріал за рахунок тертя об шнек розмішується до стану гомогенної маси і надходить в зону зварювання. Термофен підігріває повітря і нагнітає його на з'єднувані поверхні, що забезпечує їх підігрів перед надходженням домішкового матеріалу. Подана сировина пресується пересувним черевиком, в результаті чого формується шов потрібної форми. Температуру матеріалу що подається контролює блок автоматики апарату.

Існує кілька видів екструдерів, які відрізняються за своїм призначенням, типу електродвигуна, показниками потужності і продуктивності. Сварка екструдером використовується для скріплення плівок з полімерів. Перевага цієї методики полягає у відсутності небезпеки тоншання виробу в зоні шва. Сварка ручним екструдером дозволяє з'єднувати листи, плівки, профілі з ПЕ та інших термопластів. В ході технологічного процесу слід дотримуватися таких вимог:

 • скріплені деталі повинні бути виготовлені з однакових термопластів. Точно таким же вимогам повинен відповідати й домішкові матеріали;
 • зварюються вироби повинні бути абсолютно чистими. При необхідності проводиться попередня механічна очистка від окисненого шару. Необхідність виконання цієї маніпуляції пов'язана з тим, що в процесі зварювання разом з кріпленням матеріалів відбувається їх перемішування.
   

Переваги нашої компанії
 

За весь час роботи нашої компанії ми накопичили величезний досвід, але продовжуємо при цьому безперервно розвиватися. У нашому розпорядженні сучасне інноваційне обладнання, яке сприяє випуску високоякісної продукції у великих обсягах. До наших головних переваг відносяться:

 • надання високоякісних послуг та товарів, що відповідають потребам клієнтів;
 • оперативне вирішення завдань будь-якої складності;
 • Розробка та впровадження інноваційних рішень, які випереджають сьогоднішні вимоги;
 • постійне вдосконалення якості товарів і послуг.

Ми прагнемо бути кращими у своїй справі, що сприяє успіху нашої компанії. До кожного проекту застосовуються нестандартні рішення по його реалізації. Ми завжди пропонуємо взаємовигідні умови співпраці і доступні ціни. Здійснюємо ретельний контроль продукції на кожному етапі її виробництва. За весь час роботи на ринку капітального будівництва ми зарекомендували себе як надійний постачальник високоякісних товарів. Щоб замовити наші послуги, зателефонуйте нашим менеджерам по одному з вказаних номерів. Вони з радістю вислухають всі ваші побажання і запропонують оптимальне і ефективне вирішення поставлених завдань.