443
+380 67 510 6813

Начальник цеху

Разом до перемоги | Все буде Україна

Механічна обробка металу - послуги в Україні

Компанія «ВіК» пропонує таку послугу, як механічна обробка металу. Це процес обробки поверхонь із застосуванням різних інструментів (фреза, різець, свердло і так далі). Дана процедура проводиться при виготовленні різних виробів. У спектр нашої діяльності входить фрезерування, шліфування, точіння і свердління.

Ми надаємо такі послуги як:

 • обробка тіл обертання (токарна обробка), діаметр до 1500 мм;
 • токарна обробка  високої точності з ЧПУ (числове програмне управління);
 • фрезерування;
 • плоске шліфування;
 • свердлильні роботи;
 • пресові роботи зусиллям до 160 тонн;
 • довбальні роботи;
 • виготовлення шестерень (модульних пар) до модуля m 10.

 Всі роботи виконуються на металорізальних верстатах відповідно до діючих норм і стандартів.

Способи металообробки

Виготовлення деталей виконується наступними способами:

 • точіння. Суть технології полягає в передачі предмету кругового руху, в результаті чого виконується уповільнене поступальне переміщення різців вздовж і впоперек заготовки, зі зняттям стружки. Токарська обробка металу застосовується для виробів, зроблених у формі гвинта, пружини або циліндра;
 • фрезерування. Фрезерна обробка металу виконується за допомогою фрези, яка обертанням і рухом подачі виконує металообробку різанням;
 • свердління. Всі необхідні маніпуляції виконуються з використанням свердла. В ході роботи робляться глухі і наскрізні отвори. Всі операції виконуються на різних верстатах;
 • довбання. Виконується на спеціальних верстатах, де різець за допомогою зворотно-поступальних рухів і подачі на заготовку знімає стружку;
 • шліфування. Даний етап обробки виробів дозволяє поліпшити чистоту поверхні і зробити її розмір більш точним. Шліфування виконується на шліфувальних верстатах.

Всі вище описані способи мають свої переваги, в залежності від необхідних технологічних операцій. Механічні маніпуляції різанням мають на увазі виготовлення деталей різних форм і розмірів.

Застосування різних технологій в сфері металообробки дозволило нам автоматизувати процес виробництва деталей. У цьому нам допомагає верстат ЧПУ (з числовим програмним управлінням). Він використовується для виготовлення виробів, які потребують підвищеної міцності і великий партійності виробів. Завдяки ЧПУ обробці металу токарні роботи проводяться в автоматичному режимі, з підвищеною міцністю і великими партіями.

Чому варто віддати перевагу нашій компанії?

У спектр нашої діяльності входить металообробка та виготовлення деталей на замовлення. У нашому розпорядженні власний парк обладнання, що дозволяє здійснювати великий перелік робіт з виробництва та обробки деталей. Висока якість нашої продукції обумовлено застосуванням сучасного обладнання та згуртованою роботою кваліфікованих співробітників. Ми завжди застосовуємо персональний підхід до кожного замовника, що є гарантією якісного і своєчасного виконання замовлень. Вартість наших послуг залежить від складності виконання, способу обробки і обсягу робіт.

Ми готові втілити в життя замовлення будь-якого рівня складності. Співпрацюємо як з великими промисловими підприємствами, так і невеликими приватними організаціями. Наша компанія не стоїть на місці і постійно розширює профіль робіт. Ми застосовуємо комплексний підхід до виконання кожного замовлення, що гарантує позитивні результати. У нашому штаті працюють провідні фахівці з багаторічним досвідом.

Перед постачанням замовнику кожна деталь проходить жорсткий контроль якості. На всі виконані роботи надається гарантія відповідності К.Д. Щоб замовити наші послуги, зв'яжіться з менеджерами по телефону або замовте зворотний дзвінок. Ми передзвонимо вам найближчим часом для уточнення всіх нюансів.

Тел: +380 67 510 6813 - Начальник цеху Серебріч Іван

e-mail: serebrich@vik.com.ua