154
+380 67 512 8750

Проект-менеджер
з будівництва

Разом до перемоги | Все буде Україна

Терморезисторне зварювання поліетиленових труб

Терморезисторним зварюванням називають з'єднання поліетиленових труб з використанням деталей із заставним електронагрівачем або ПЕ труб, в які інтегрована терморезисторна спіраль.

Терморезисторне зварювання з використанням терморезисторних муфт також називають електромуфтовим. Нагрівання труби відбувається за рахунок поліетиленових фасонних частин, в які закладені нагрівальні елементи. Коли по нагрівальному елементу, який, як правило, виконаний у вигляді спіралі, проходить струм, поліетилен розплавляється і приварюється до труби.

терморезисторний фітінг

Нещодавно в Україні з'явилися композитні поліетиленові труби, один кінець у яких виготовлений з «розтрубом», в який вмонтовано терморезисторну спіраль, що відкидає необхідность у додаткових сполучних елементах.

При проведенні електромуфтового зварювання необхідно зачистити поверхню ділянок, що з'єднуються, а також забезпечити абсолютну непорушність труб.

Терморезисторне зварювання є більш дорогим видом з'єднання поліетиленових труб, ніж стикова зварка. Застосування цієї технології доцільно в тих випадках, коли неможливо розміщення апарату для стикового зварювання через його габарити.