+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

Компанія "ВіК" - комплекс робіт для стабілізації водопостачання Миколаєва, 2022

Після того, як у квітні російські окупанти зруйнували ділянку водогону Дніпро-Миколаїв - місто залишилось без води. До того часу підприємство займалось тільки допомогою в обороні міста: будували укріплення та блокпости для військових, допомагали розбирати завали після ракетних ударів, допомагали військовим та співпрацювали з волонтерами.

 

 

Та з травня місяця - проектний, будівельний і виробничий підрозділи "ВіК" активно брали участь у відновленні водопостачання Миколаєва: будівництво та відновлення водозаборів зі свердловин, будівництво та реконструкція  водопровідних мереж, заміна запірної арматури, ремонт аварійних ділянок. 

 

Проблеми з логістикою, спричинені воєнними діями в країні, компенсував виробничий підрозділ Компанії. Власне виробництво поліетиленових відводів, трійників, переходів, втулок під фланець, металевих муфт, хомутів та інших деталей трубопроводів було в нагоді для швидкого виконання робіт. 

 

Робітники компанії не раз довели свою відданість Миколаєву, ризикуючи своїм життям, щоб допомогти відновити водопостачання в оселі жителів міста. Неодноразово їм доводилося працювати під обстрілами, так як основні ділянки робіт знаходились в південно-східному районі міста, де щоденно прилітати ракети та касетні снаряди.

 

Компанія “ВІК” і надалі працює на благо нашого міста та його жителів, незважаючи на ситуацію в країні. Активно підтримує наших військових у боротьбі. Разом до перемоги! Слава Україні!