+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

Фасилітація: спільні рішення для продуктивної роботи

Колектив Компанії

Вже не перший рік наша компанія впроваджує нові технології, удосконалюється якість робіт і послуг. Колектив «ВіК» зростає і розвивається.

Велику увагу керівництво компанії приділяє внутрішньому командному духу. Безліч спільних неформальних заходів згуртовує колектив.

Щоб поліпшити взаємодію між підрозділами, розробити спільні рішення з внутрішніх комунікацій і зробити роботу колективу простіше і ефективніше, в минулі вихідні (9-10 листопада) пройшла фасилітаційна сесія, на якій майже 40 співробітників всіх категорій шукали спільну відповідь на питання «Що ми можемо зробити для поліпшення взаємодії в нашому колективі для досягнення РЕЗУЛЬТАТУ?».

Такі зустрічі покликані почути думку співробітників про корпоративну культуру, поліпшити бізнес-процеси, знайти спільне розуміння з усіх питань.

Робота кипіла цілих 2 дні. Адже важливо було, щоб всі висловились і всі думки були взяти до уваги. Кілограми паперу і кілометри чорнил витрачені не дарма. Команда визначила пріоритети і фокус уваги найближчим часом, відповідальних за напрямками.

Так само робоча зустріч показала, як багато ми досягли злагодженою роботою, і все ж завжди є місце для вдосконалення. Працюючи в групах, колеги обмінювалися досвідом, більше дізнавалися про завдання один одного і в кінці презентували чималий план щодо поліпшення всіх внутрішніх процесів компанії.

Що ж. Попереду цікава робота з впровадження плану. І амбітні завдання - ставати ще краще.