+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

Фонтан у центрі Варварівки

вода у Варварівці
І це не фантастика, а демонстрація вдалої реалізації складного проекту. Вчора, 05.11.2020, керівник Компанії ВіК - Олександр Жак разом з міським головою - Олександром Сєнкевичем, відкрили маленький кран, що приніс великі зміни до життя мешканців мікрорайону. Будівництво дюкеру методом спрямованого буріння під річкою Південний Буг не тільки має наглядні результати, а й виходить на заключний етап. 
 
Питну воду з Дніпра вже подають по одній з двох ниток трубопроводу, і хоча роботи затрималися через складнощі при бурінні, забезпечення Варварівки має завершитися до кінця поточного року. Будівництво дюкеру методом ГСБ дало можливість прокласти трубопровід, без необхідності проводити розчищення мулу, підводні та інші складні роботи, що значно зменшило вартість реалізації проекту. Дюкер проходить під руслом річки на глибині в 25 метрів від рівня поверхні води. На відміну від інших запропонованих проектів, метод горизонтально спрямованого буріння не завдає шкоди екології та прилеглим будівлям і спорудам. 
 
 
На сьогоднішній день вже укладено понад 11 км трубопроводу. Монтажні роботи по даному об’єкту виконуються будівельним підрозділом нашої компанії – ТОВ «ВіК Технології». Проектуванням дюкеру займалися фахівці проектного підрозділу компанії - ТОВ «ВіК Проект». Проект реалізується згідно з нормами чинного законодавства та втілюється з дотриманням заходів безпеки для інфраструктури міста. Для будівництва дюкеру використовуються найкращі матеріали, більшість з яких українського виробництва. Зокрема, соекструдовані поліетиленові труби (PE/RC) виготовлені в Україні. А також різноманітні з’єднувальні деталі трубопроводів (втулки під фланець, муфти компенсаційні перехідні, муфти з`єднувальні, переходи редукційні, переходи сталеві,  відводи, трійники та хомути врізні фланцеві) вироблені в Миколаєві, на потужностях виробничого підрозділу компанії – ТОВ «Центр технологій «ВіК». 
 
Також, висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу: працівникам МКП «Миколаївводоканал», КП «Експлуатаційне лінійне управління автодоріг» та всім міським службам.