+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

Ремонт трубопроводу у суворих реаліях

         8 лютого 2021 року бригада водопровідної мережі МКП «Миколаївводоканалу» проводила аварійно-ремонтні роботи по  вулиці Лазурній. Аварійна бригада намагалась як найшвидше відремонтувати водопровідну мережу. Роботи проводились в складних умовах, при мінусовій температурі та при не можливості повного відключення водопровідної системи, що призвело до не простої ситуації.  Тому для подібних аварій на водопровідних мережах використовують  ремонтні хомути - вони монтуються на чавунні, стальні, поліетиленові та ін. труби та  дозволяють  виконувати ремонтні роботи навіть за неможливості перекриття водопровідних мереж. Ремонтні хомути виготовлені з нержавіючої сталі та призначені для герметизації дефектів (пошкоджень) на трубопроводах. Їх встановлюють на місце пошкодження (свищів, спровокованих корозійними процесами, тріщини) трубопроводу для відновлення його функцій.

  

         На даній аварії використовували ремонтні хомути виробництва ТОВ «Центр Технологій «ВІК».  Підприємство виготовляє ремонтні хомути на замовлення МКП «Миколаївводоканалу»  односторонні та двосторонні в залежності від потреб.

         Запорука успішного ремонту водопровідної мережі залежала від фахівців аварійно-ремонтної бригади, які вдало підбирали хомути за розмірами в залежності від вивірених норм.