+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

У Миколаєві розпочався наступний етап будівництва дюкера

Будівництво дюкеру в миколаєеві

Станом на серпень 2020 року в Миколаєві триває будівництво дюкеру через річку Південний Буг, який принесе централізоване водопостачання жителям мікрорайону Варварівка. Наймасштабніший проект міста у сфері водопостачання, що має забезпечити питною водою майже 20 тис. людей. Цей проект розпочатий ще в вересні минулого року, підходить до свого завершення в цьому році.

В роботі над цим проектом наша Компанія використовує технологію горизонтально направленого буріння (ГНБ), яка дозволяє робити проколи під дорогами, трамвайними та залізничними коліями, тощо, або, як у нашому випадку під річкою. Відбувається буріння для прокладання трубопроводу (труба PE100 RC SDR 17 D 400 мм Твінпласт), який буде живити Варварівку в дві нитки загальною протяжність – 2600 м.п., продуктивністю 5,6 тис. кубометрів води на добу.

Проект «Нове будівництво дюкеру через річку Південний Буг та магістральних мереж водопостачання мікрорайону Варварівка у м. Миколаєві» розроблений Нашими фахівцями,  отримавши усі необхідні ухвалення та експертизи, втілює в життя весь 15-річний досвід проектування та будівництва Компанії  «ВіК».

Більше інформації у відео репортажі «Суспільне Миколаїв»