+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

Укладено контракт з ЮНІСЕФ на роботи з реконструкції мережі водопостачання

 

Міжнародна організація ЮНІСЕФ (надалі іменується як «ЮНІСЕФ»), міжнародна міжурядова організація, заснована Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй за Рішенням № 57(1) від 11 грудня 1946 року у якості допоміжного органа Організації Об’єднаних Націй,  співпрацюючи з Урядом України на основі Основної Угоди про Співпрацю між ЮНІСЕФ та Урядом України, 15 лютого 2019 року оголосила торги на реконструкцію мережі водопостачання по вулиці Чернишова,  від кварталу 40 будинок 8 до мікрорайону «Молодіжний», буд. 49 - Мирноград, Донецька область.

В свою чергу, Компанія «ВіК», подавши заявку на участь у зазначених торгах, та зарекомендувавши себе як досвідченого та професійного підрядника у цій сфері, була обрана переможцем оголошених торгів та ЮНІСЕФ було прийнято рішення про укладення контракту. 

Так, 15 липня 2019 року між ЮНІСЕФ та ТОВ "ВіК ТЕХНОЛОГІЇ", укладено контракт на роботи з реконструкції мережі водопостачання по вулиці Чернишова, від кварталу 40 будинок 8 до мікрорайону «Молодіжний», буд. 49 - Мирноград, Донецька область.