+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

Увага! Шахраї - Мамонтов Андрій Ігорович

Увага! Шахраї - Мамонтов Андрій Ігорович
Увага! Шахраї - Мамонтов Андрій Ігорович

У 2016 році, через спільного знайомого, засновнику ТОВ «ВіК ТЕХНОЛОГІЇ» довелося познайомитись з Мамонтовим Андрієм Ігоровичем. Він (Мамонтов А.І.)  зарекомендував себе як серйозну ділову людину, з досвідом та обізнаністю. В подальшому Мамонтов А.І. запропонував співпрацювати на об’єкті державного замовлення, та укласти договір субпідряду з однією з його юридичних компаній, а саме як в подальшому сталося з ТОВ «КИЇВ ЕЛЕКТРИК». Будь-яких сумнів чи недовіри, щодо недобросовісності партнерства не виникало.

 Так, у 2016-2018 роках ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ» був укладений договір субпідряду з ТОВ «КИЇВ ЕЛЕКТРИК», на замовлення якого компанія «ВіК» виконувала роботи з будівництва об’єкту: «Реконструкція системи пожежогасіння причалів №№3,4 (будівельно-монтажні роботи) за адресою ЮФ ДП «АМПУ» (адміністрація МП «Южний»): 65481, Одеська область, м. Южне, вул. Берегова, буд. 11. Протягом всього процесу будівництва велися перемови безпосередньо з Мамонтовим Андрієм Ігоровичем, що в разі необхідності можуть підтвердити свідки, жоден акт без його погодження не підписувався. Підписання кожного акту виконаних робіт давалося дуже не просто, навіть з наявними фактично виконаними та прийнятими технаглядом роботами, підтверджуючими всі витрати документами, паспортами та сертифікатами на матеріали. При тому, що роботи були виконані якісно без жодних зауважень. Так, в подальшому після здійснення часткової оплати згідно актів виконаних робіт, почалися безкінечні обіцянки щодо повної оплати виконаних робіт.

Як в подальшому з’ясувалося, директором ТОВ «КИЇВ ЕЛЕКТРИК» та засновником був ставленик Мамонтова А.І. - Храмков Олександр Сергійович, з яким вони працювали на ТОВ «ЕЛЕКТРІМ-2000». Храмков О.С. не мав ніякого вирішального впливу на діяльність підприємства, та нічого не підписував без вказівок Мамонтова А.І., також з ТОВ «КИЇВ ЕЛЕКТРИК» були виведені всі активи, вся матеріальна-технічна база, а розмір статутного капіталу складав лише 14 000,00 грн., ризики в разі наявності кредиторської заборгованості – нульові. Іншими словами, це чітко спланована та юридично підкріплена схема шахрайства. Поняття честі, гідності та ділової репутації для таких людей, на жаль, не існує. Також, згідно бази даних вебсайту «Єдиний державний реєстр судових рішень» вбачається неодноразові випадки невиконання обов’язків по оплаті, а по справі № 916/2735/19 вдалося зв’язатися з ДП «Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут морського транспорту «Чорноморндіпроект», які також підтвердили, заборгованість та безкінечні обіцянки по оплаті.

Отже, станом на сьогоднішній день на підставі рішення суду, триває процедура стягнення заборгованості у державній виконавчій службі. За даними державного виконавця згідно здійснених запитів на рахунках ТОВ «КИЇВ ЕЛЕКТРИК» відсутні кошти,  у власності  будь-якого майна не має.

Також, був проведений моніторинг всіх пов’язаних з Мамонтовим А.І. підприємств, а саме:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРІМ-2000" Код ЄДРПОУ 30565129 (історично),

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІД-ЕЛЕКТРИК" Код ЄДРПОУ 34454318,

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВ ЕЛЕКТРИК ГРУПА" Код ЄДРПОУ 37258149,

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АІМ-ПРІМ" Код ЄДРПОУ 37278647,

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВ ЕЛЕКТРИК" Код ЄДРПОУ 31861382,

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СХІД-ЗАХІД-ЕНЕРГО" Код ЄДРПОУ 34319349.