+380 96 604 3000

Приймальня

Разом до перемоги | Все буде Україна

Компанія "ВіК" виконала розробку проекту по реконструкції міської водопровідної мережі у м. Житомир

Компанія

     За підтримки і фінансуванням  Міжнародного банку реконструкції та розвитку, 30 грудня 2015 року було підписано  договір між , КП «Житомирводоканал»   і українським Представництвом «ЕПТІСА Сервісіос де Індженеріа, С.Л»  про надання консультаційних послуг під назвою «Гідравлічний аналіз та моделювання міської системи водопостачання, підготовка ескізних проектів та техніко-економічного обґрунтування реконструкції водонасосних станцій та водоочисної станції, та підготовка проекту реконструкції міської водопровідної мережі у м. Житомир ».

    Згідно з Технічним завданням, основна мета Проекту полягала  в оптимізації існуючої міської мережі водопостачання міста Житомир для покращення її ефективності роботи і зниження рівня втрат питної води.

    Зниження втрат води є одним із ключових завдань досягнення технічної, економічної та фінансової стабільності таких комунальних підприємств водопостачання, як КП «Житомирводоканал».

     ТОВ «ВіК Проект» з високою  відповідальністю у співпраці з українським Представництвом «ЕПТІСА Сервісіос де Індженеріа, С.Л» у період 2016-2017рік, виконала  розробку  проектної документації , за стадіями:  ТЕО; Проект і Робоча документація по об’єкту «Реконструкція міської водопровідної мережі на 4- х ділянках та 7-ми дюкерних переходів у м. Житомир» з застосуванням у  технічних рішеннях  сучасних  технологій  у частині реконструкції водопровідних мереж,  та отримала позитивний експертний звіт  від  ДП "УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА"  у Житомирській області у 2018р.