701
+380 67 517 7600

Диспетчер

Разом до перемоги | Все буде Україна

Оренда генераторів

 

На даний момент послуга не надається

Найменування марка

Технічна характеристика

Вартість 1 години (Без НДС)

Дизель-генератор UMM-30

  • Потужність - 30 кВт
  • Виходи - 400в 
  • Кабель - 50п.м
  • Маса - 500 кг

700 грн/год

Бензогенератор SDMO Technic 15000 TE

  • Потужність -11 кВт
  • Виходи - 230/400 В
  • Маса - 151 кг

200 грн/год

Оренда генераторів в Миколаєві і області


Щоб провести будь-який захід або монтажні роботи на відкритій місцевості знадобиться додаткове джерело електроенергії. Не всі організатори і підприємці готові викладати значну суму грошей на купівлю спеціального обладнання, тому оренда генераторів в Миколаєві і області вважається дуже затребуваною послугою. Компанія «ВіК» пропонує прокат мобільного електрообладнання. Ви зможете взяти пристрій на певний термін і при цьому значно заощадити фінанси на покупку дорогої техніки.

В яких випадках знадобиться оренда?


Оренда електрогенератора - популярна послуга в Миколаєві. Наша фірма пропонує пристрої для наступних випадків:

•             для організації спортивних змагань;

•             під час проведення концертів;

•             для роботи зварки та іншого обладнання в польових умовах;

•             в якості резервного джерела електроенергії.

Наші клієнти зможуть взяти в оренду генератор для короткочасних робіт, так і на тривалий час. Ми надамо повністю справну і заправлену техніку в ваше розпорядження.

Пересувне електрообладнання


На даний момент все частіше підприємці і організатори заходів беруть генератор напрокат. Це дозволяє значно економити бюджет. Адже така техніка коштує досить дорого.

Пристрої мають таку класифікацію:

•             За типом двигуна і палива: дизельні та бензинові;

•             За кількістю фаз: одно- і трифазні;

•             По класу керуючої схеми: синхронні і асинхронні.

Прокат електрогенератора дизельного популярний через свою ощадливості у витраті палива і високої продуктивності. В основному обладнання має потужність в 30 кВт. Відрізняються стабільною напругою і можливістю експлуатації без істотних перерв.

Бензинові моделі відрізняються компактними габаритами і мобільністю. Оренда генератора такого типу підходить для нетривалої експлуатації. Це можуть бути нічні фотосесії, короткі виступи, походи і так далі. Їх потужність в основному до 10 кВт.

На даний момент особливою популярністю користуються інверторні механізми. Принцип дії полягає в подвійному перетворенні струму - з змінного в постійний. Це забезпечує більш якісну і стабільну роботу. Їх рекомендовано використовувати для підключення різних типів техніки, що має чутливість до перепадів напруги.

Більш докладно про апаратуру в наявності вам розкажуть співробітники фірми.

Наші переваги


Підприємство пропонує прокат генератора на вигідних умовах. Співпрацюємо як з приватними особами, так і з представниками бізнесу, організаторами публічних заходів і так далі. Працюємо з клієнтурою по всій Миколаївській області.

Перш ніж надати техніку в експлуатацію, вона проходить ретельний технічний огляд. Всі переносні електростанції повністю справні, а зношені запчастини замінені. Тому вам не потрібно хвилюватися про якість обладнання.

Надаємо абсолютно прозорі умови договору. Ви можете обговорити подробиці з диспетчерами за телефонами або ж під час особистого візиту в офіс.

Нас рекомендують до співпраці!


Компанія «ВіК» протягом 13 років займається розробкою і установкою комунікацій. У команді працюють кваліфіковані інженери, які розроблять проект прокладки трубопроводів різного призначення для будь-яких проектів. Співпрацюємо як з фізичними, так і з юридичними особами.

Ми пропонуємо вашій увазі послугу: «оренда пересувних електростанцій». Ви зможете замовити відповідну модель генератора для будь-яких цілей. Наші співробітники допоможуть підібрати потрібний апарат.

За подробицями звертайтесь за телефоном!